backtothefeature

Je hoeft geen muziekgeschiedenis gestudeerd te hebben om te horen dat de intelligente producer 9th Wonder is opgegroeid met Pete Rock, DJ Premier en J Dilla. Zijn geluid bevat alles wat goed was aan ‘90-’95 rap en is verslavend als de pop van dat verpakkingsmateriaal met luchtbolletjes. I houd van zijn muziek jongen.

Ondanks al die liefde was m’n hart koud in de periode dat Back To The Feature mixtape uitkwam (ed: djeez MonoBrow, je klinkt als een blanke koekebakker die iets te vaak naar Winne geluisterd heeft). Ik heb op dat ding geslapen als een Chihuahua op een strookje zon. (ed: ok, kappen nu met die corny lines!)

Zonde. Want holy C.R.A.P.! Back To The Feature is met voorsprong de beste mixtape van 2009 én 2010. Echt alleen maar goede, afwisselende tracks, lekker gemixed door Nick Catchdubs. De door Mark Ronson ontdekte Wale (spreek uit: woeahlé) rapt er vrolijk op los (jeweetwel, die gast die ooit op dat Justice liedje tekeerging) en krijgt bezoek van allemaal andere goede eh, rappers zoals Talib Kweli en blah blah:

9th Wonder x Wale – Back To The Feature Mixtape

Tweet Dit

5 Responses to “Download: wonderlijke mixtape van 9th Wonder”

  1. Comment by Guy · 12/01/2010 @ 12:28 PM

    haha “als een chihuahua op een strookje zon”

    that just made my day!

  2. Comment by MonoBrow · 12/01/2010 @ 1:25 PM

    Daar doen we het voor.

  3. Comment by MonoBrow · 12/01/2010 @ 1:42 PM

    Oh en hier een mixtape (van vandaag) van Rapper Big Pooh, die weer bij Little Brother zit waar 9th Wonder ook deel van uitmaakte: http://rapperbigpooh.bandcamp.com/

  4. Comment by Nigel · 14/01/2010 @ 3:47 PM

    2nd this.
    hardste mixtape in tijden!

  5. Comment by MonoBrow · 14/01/2010 @ 5:40 PM

    Zo is het toch?